Rock-Time 2017 – Zakończenie głosowania internautów

W niedzielę 19 lutego zakończyliśmy głosowanie internautów. Spośród utworów, nadesłanych przez zespoły z różnych stron Polski, słuchacze mogli wybrać najlepszą ich zdaniem kapelę. Zespół wybrany przez internautów dołączy do finałowej piątki i powalczy podczas finału XIII Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time 2017.

Wyniki poznamy już 28 lutego, podczas specjalnej audycji, która zostanie wyemitowana na żywo, o godz. 19:00 w radiu Emiter. Wszystkie zespoły biorące udział w eliminacjach do tegorocznego Przeglądu Rock-Time, fanów kapel oraz stałych słuchaczy zapraszamy na naszą stronę www.online.radioemiter.pl, do słuchania tej wyjątkowej audycji. Oprócz wyników głosowania internautów, poznamy również werdykt radiowego jury czyli pięć najlepszych zespołów. Wybrane kapele zaprezentują się podczas finałowego koncertu – 15 marca w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zapraszamy do słuchania audycji!
Poznaj zespoły, który powalczą w finale Rock-Time 2017!
Audycja live - 28 luty godz. 19:00 na www.radioemiter.pl lub www.online.radioemiter.pl

dodano: 2017-02-23 11:59:46

Rock-Time 2017 – poznaj gwiazdę wieczoru!

Jak co roku, podczas finału Przeglądu Rock-Time 2017 nie może zabraknąć gwiazdy wieczoru. W poprzednich latach, na rocktimeowej scenie gościliśmy takie zespoły jak Sheep, Gaga Zielone Żabki czy Clock Machine. Tym razem postanowiliśmy zaprosić zespół, który brał udział w Przeglądzie i jak się przekonaliśmy, bardzo spodobał się nie tylko jurorom.

Gwiazdą XIII edycji Rock-Time będzie zespół Grey Fruit – laureaci nagrody głównej oraz nagrody publiczności z 2015 roku. Wrocławski skład prezentuje muzykę z pogranicza funk, ska i rocka, co tworzy bardzo energetyczną mieszankę. Na ich koncertach nie brakuje pozytywnych brzmień, a panowie zdecydowanie wyróżniają się na tle podobnych zespołów. Na koncie mają EP-kę, a ich kawałki można usłyszeć m.in. w Radiu Wrocław. Zespół wystąpił w ubiegłym roku podczas jednej z największych imprez plenerowych Wrocławia, organizowanej podczas majówki, a w 2015 roku pojawił się na opolskiej scenie w ramach Piastonaliów, na Błoniach Politechniki Opolskiej. Mamy nadzieję, że i tym razem publiczność, która przybędzie do NCPP, będzie się doskonale bawić, przy dźwiękach zespołu Grey Fruit.

Przypominamy, że do 12 lutego trwa rejestracja zespołów do XIII Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time 2017. Wszystkich zainteresowanych i pragnących powielić sukces zespołu Grey Fruit oraz innych kapel, zapraszamy do udziału.
Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś!
http://rocktime.radioemiter.pl/rejestracja


Gwiazda Wieczoru Rock-Time 2017, zespół Grey Fruit

dodano: 2017-01-18 21:43:27

Rock-Time 2017

Zaraz po sylwestrowym szaleństwie rozpoczniemy rejestrację do kolejnej edycji Rock-Time czyli Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich. To już nasz trzynasty przegląd, a jego głównym celem jest promocja młodych i zdolnych kapel.

Od 2 stycznia do 12 lutego potrwa rejestracja zespołów, a następnie ze wszystkich zgłoszeń zostanie wyłoniony jeden zwycięzca w głosowaniu internetowym, które potrwa tydzień. Pozostałe 5 zespołów wybierze jury, w którym zasiądą przedstawiciele Radia Emiter. Rejestracja jest bezpłatna. Cała szóstka zagra na koncercie finałowym, który odbędzie się 15 marca w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki. Finalistów będzie oceniać profesjonalne jury, o którym więcej informacji podamy wkrótce.

Organizatorami przeglądu jest Studenckie Studio Radiowe Emiter, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki oraz Samorząd Studencki Politechniki Opolskiej.

Masz kapelę? Jesteś studentem i kochasz muzykę? Jeśli marzy Ci się koncert na kultowej scenie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki lub występ na opolskich Piastonaliach - Rock-Time 2017 jest właśnie dla Ciebie! Nie czekaj, tylko zgłoś swój zespół!

Więcej informacji na stronie wydarzenia http://rocktime.radioemiter.pl

dodano: 2016-12-28 21:02:44

Rock-Time 2017

Przed nami kolejna edycja Rock-Time, czyli Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich. To już nasz trzynasty przegląd, a jego głównym celem jest promocja młodych i zdolnych zespołów studenckich. W 2017 roku trzynastka okaże się dla kogoś szczęśliwą liczbą!


Zwycięzcy ubiegłorocznej edycji, zespół SoFresh, wraz z jury

Już na początku stycznia 2017 wystartuje rejestracja zespołów, a następnie ze wszystkich zgłoszeń zostanie wyłoniony jeden zwycięzca w głosowaniu internetowym. Pozostałe 5 zespołów wybierze jury, w którym zasiądą przedstawiciele Radia Emiter. Rejestracja zespołów do przeglądu Rock-Time jest bezpłatna i odbywa się online. Szczegółowe informacje opublikujemy już niedługo, więc bądźcie czujni!
Cała szóstka zagra na koncercie finałowym, który odbędzie się 15 marca w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki, pod okiem profesjonalnego jury, o którym więcej informacji wkrótce. Organizatorem przeglądu jest Studenckie Studio Radiowe Emiter, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki oraz Samorząd Studencki Politechniki Opolskiej.

Masz kapelę? Jesteś studentem i kochasz muzykę? Jeśli marzy Ci się koncert na kultowej scenie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki lub występ na opolskich Piastonaliach - Rock-Time 2017 jest właśnie dla Ciebie! Śledź naszą stronę oraz fanpage na Facebook’u – już wkrótce zdradzimy więcej informacji związanych z nadchodzącym – XIII Przeglądem Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time 2017! Bądź gotowy na rejestrację, zgłoś swój zespół i powalcz o marzenia!

Dowiedz się więcej o Rock-Time!
https://www.facebook.com/Rock-Time-156941611013153
http://www.radioemiter.pl/

dodano: 2016-11-30 18:15:20